Dla amatorów

Jeżeli kochasz gotować, lubisz eksperymentować, jesteś otwarty na nowe doznania kulinarne i szukasz inspiracji to nasze Studio Kulinarne jest właśnie dla Ciebie.

Pomysł na stworzenie miejsca, w którym każdy z nas będzie mógł wymieniać swoje doświadczenie kulinarne, powstał z wielkiej pasji do gotowania, którą chcemy się z Wami podzielić. Niezależnie od tego ile masz lat, jakie posiadasz umiejętności zapewnimy Ci zgłębienie wiedzy kulinarnej, jednocześnie gwarantując dobrą zabawę i rodzinną atmosferę.

Nasze Studio Kulinarne to nowoczesna forma nauki i doskonalenia technik gotowania. Poprzez indywidualne podejście do klienta oraz pracę w małej grupie, jesteśmy w stanie przekazać wiedzę w sposób szczegółowy i rzetelny oraz na bieżąco udzielać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Uczestnicy warsztatu maja do swojej dyspozycji sprzęt najwyższej jakości firmy ELECTROLUX oraz sprzęt firmy MERXTEAM. Dzięki wyposażeniu najwyższej klasy, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy standard szkolenia, a zdobyta podczas szkolenia wiedza, będzie miała przełożenie na jakość oraz smak przygotowywanych potraw.

Warsztaty trwają około 4 godzin w zależności od tematyki. Po tym czasie zasiadamy do stołu i w miłej atmosferze zjadamy to, co uda nam się przygotować. Każdy może również zabrać przygotowane przez siebie potrawy do domy, aby podzielić się nimi z najbliższymi.

Na każdego uczestnika kursu czekają:

  • w pełni wyposażone stanowiska do gotowania wraz z niezbędnymi produktami,
  • fartuszki na czas jego trwania,
  • specjalne opakowania w których możecie zabrać do domu to co uda nam się przygotować,
  • przepisy wszystkich przygotowywanych dań

Zapisz się już teraz – na wybrane przez Ciebie warsztaty kulinarne

tel. +48 881 082 988

mail: rezerwacje@spoonkursy.pl


Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii.