WARSZTATY WYJAZDOWE – POZNAJ SMAKI WSI

Miasto:
Pielgrzymowice
Prowadzący:
Adam Kwiska i Adrian Feliks
Data:
08.07.2016
Czas trwania:
Całodniowe
Dostępność:
wolne miejsca: 20

WARSZTATY WYJAZDOWE – POCZUJ SMAK WSI

Marzy Ci się  sielski klimat? Chcesz wyrwać się z miasta i zakosztować smaków naturalnych produktów? Wybierz się razem z nami w kulinarną podróż na łono natury i poczuj prawdziwy klimat polskiej wsi!

Zapraszamy na  kulinarne warsztaty wyjazdowe pod okiem szefów kuchni – Adriana Feliksa i Adama Kwiski.  Poznaj wiejskie gospodarstwo od kuchni i niesamowite smaki darów natury. Przekonaj się jak wspaniale smakują świeże warzywa, owoce, jajka oraz inne składniki, które znajdziemy w gospodarstwie (pani Moniki lub nazwa wioski).

Zbierz świeże produkty prosto z pola i pod okiem wybitnych szefów kuchni wyczaruj z nich pyszne dania. Liczy się kreatywność i doskonała zabawa podczas gotowania. Zero przepisów i sztywnych zasad – tylko czysta improwizacja kulinarna oraz bogactwo naturalnych smaków i aromatów. Przekonaj się,  jak smakują potrawy przygotowane na świeżym powietrzu.  Poznaj gospodarstwo rolne i poczuj się jak prawdziwy mieszkaniec wsi. Przygotuj z nami pyszne potrawy w prawdziwie wiejskim otoczeniu  i sprawdź, jak funkcjonuje całe gospodarstwo.

Udział w warsztatach kulinarnych to wspaniała propozycja na ciekawe spędzenie czasu poza miastem oraz okazja do dobrej zabawy dla całej rodziny. Zabierz swoje dzieci – nic za nie  płacisz! Gwarantujemy, że taka przygoda na długo pozostanie w pamięci, nie tylko ich kubków smakowych. Na koniec warsztatów zapraszamy na wspólną biesiadę przy ognisku i grillu.

Gotowanie na łonie natury to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych! Zapisz się już dziś i  odkryj razem z nami smaki polskiej wsi!

Czas trwania warsztatów –  8 lipca (cały dzień)

Dojazd – uczestnicy są zobowiązani sami dojechać na miejsce warsztatów

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...