Kuchnia bezglutenowa

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Justyna Bajgrowicz-Biegun
Data:
13.04.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 2

Kuchnia bezglutenowa

To połączenie wiedzy praktycznej oraz smacznych potraw 😉

Czy rezygnacja z jedzenia glutenu to tylko popularna moda żywieniowa? Czy gluten faktycznie jest szkodliwy dla osób zdrowych, a może wręcz przeciwnie?

Odpowiedzi na te oraz na inne pytania znajdziecie Państwo na naszych warsztatach. Ponadto będziecie mieli możliwość samodzielnego przygotowania, a następnie degustacji dań bezglutenowych 🙂

Warsztaty skierowane są również dla osób chorych na celiakie.

Menu:

  • chleb gryczany (do pieczenia)
  • sałatka z komosą ryżową, pieczonymi gruszkami i orzechami włoskimi
  • batoniki amarantusowe z polewą czekoladową
  • pasta z soczewicy
  • pudding jaglany z owocami
  • granola bezglutenowa

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Warsztaty poprowadzi Justyna Bajgrowicz-Biegun.

male6Justyna Bajgrowicz-Biegun: pasjonatka gotowania, wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, ukierunkowana na zagadnienia alergii pokarmowych i diet eliminacyjnych, głównie bezglutenowych. Swoją wiedzę pogłębia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku „Dietetyka” oraz na licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dietetyki. Prowadzi bloga kulinarnego www.pasjo-natka.pl, gdzie prezentuje swoje przepisy kulinarne. Współpracuje z portalem www.alergis.menu tworząc przepisy głównie dla alergików pokarmowych. Prowadzi również warsztaty kulinarne, na których stara się uczyć przygotowywania smacznych i zdrowych dań.

UWAGA:

Osoby które chcą otrzymać certyfikat z warsztatów proszone są o udzielenie informacji w momencie zapisywania się na kurs. Po tym terminie certyfikaty nie będą wystawiane.

Jeżeli na warsztaty nie zgłosi się minimalna liczba uczestników (6), warsztaty odbędą się w innym terminie.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...