Pierożki świata

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Inessa Kim
Data:
17.10.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 1

Pierożki Świata

Znany polski krytyk kulinarny Maciej Nowak dzielił się jakiś czas temu na Facebooku swoimi wrażeniami z pobytu w Krainie Kwitnącej Wiśni. Jeden z jego wpisów był szczególnie zabawny. Na pytanie jego nowego przyjaciela Japończyka o tym, jakie jest najbardziej popularne polskie danie, Maciej Nowak odpowiedział: „Pierogi”. Kolega Japończyk roześmiał się i rzekł: „Przecież pierogi są chińskie!”

Nie będziemy się wdawać w dyskusję na temat ojczyzny pierogów. W końcu, jakie to ma znaczenie? Jeżeli są smaczne, możemy zajadać się nimi bez końca!

Podczas naszych warsztatów pod okiem Inessy Kim – specjalistki między innymi od pierogów świata nauczycie się robić rosyjskie pielmieni i gruzińskie khinkali z mięsem wieprzowo-wołowym gotowane w wodzie, środkowoazjatyckie manty z dynią gotowane na parze oraz pieczone uzbeckie samsy z baraniną.

BĘDZIE SMACZNIE I WESOŁO!

INESSA KIMInessa Kim jest Koreanka urodzoną i wychowana w Kazachstanie. W Polsce mieszka od 1997 roku. Przez 6 lat była właścicielka i szefem kuchni Bistro KIM T&V z w Warszawie. Teraz prowadzi warsztaty kulinarne zarówno dla amatorów jak i zawodowych kucharzy. Uczestniczka drugiej edycji programu TOP CHEF. Niejednokrotnie gotowała ma antenie TVP2 w „Pytanie na Śniadanie”. Jest również współautorką edukacyjnej kulinarnej gry planszowej dla dzieci „Królewski Kucharz”.

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

UWAGA:

Osoby które chcą otrzymać certyfikat z warsztatów proszone są o udzielenie informacji w momencie zapisywania się na kurs. Po tym terminie certyfikaty nie będą wystawiane.

Jeżeli na warsztaty nie zgłosi się minimalna liczba uczestników (6), warsztaty odbędą się w innym terminie.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...