Kolacja sensualna dla dwojga – Walentynki w studio kulinarnym

Miasto:
CHORZÓW
Prowadzący:
Adrian Feliks i Adam Kwiska
Data:
16.02.2018
Czas trwania:
18:00 - 22:00
Dostępność:
wolne miejsca: -6

Z OKAZJI WALENTYNEK – POBUDZAMY ZMYSŁY… NIE TYLKO NA TALERZU

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spędzić ze swoją drugą połówką Święto Zakochanych w  sposób wyjątkowy i niezapomniany. Z okazji Walentynek chcemy rozbudzić WSZYSTKIE Wasze zmysły. Zapraszamy na zupełnie wyjątkowe w swej formule spotkanie złożone z Kolacji Sensualnej częściowo przygotowanej w parach przez Was samych a w części będącej niespodzianką, którą zapewnią Wam nasi szefowie kuchni.

Ugotujecie sobie sami danie główne a my przygotujemy dla Was wyjątkową pełną miłosnego aromatu przystawkę oraz zaprosimy Was do konsumpcji tajemniczego deseru, którego sposób serwowania będzie niewątpliwą ucztą dla duszy i ciała.

Przystawka stanowić będzie tego wieczoru niespodziankę. By jeszcze mocniej pobudzić Wasze zmysły zaproponujemy Wam jej zjedzenie w opaskach zasłaniających oczy a dodatkowo zachęcać Was będziemy do degustacji podanego dania palcami.

Przygotowane dania będziecie degustować przy specjalnie przygotowanych i pięknie nakrytych stolikach 2-osobowych w towarzystwie świec oraz nastrojowej i romantycznej muzyki na żywo, którą zapewni dla Was utalentowany gitarzysta Marcin Załęski. Konsumpcję rozpoczniemy lampką Prosecco dla każdego. Dla każdego z Was przewidujemy serwis po lampce wina odpowiednio dobranej do każdej konsumowanej potrawy.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość sfotografowania się w parach. Pamiątkowe zdjęcia wykonane w wesołej konwencji Walentynkowej dla każdej z par przez profesjonalnego fotografa prześlemy Państwu w formie elektronicznej do samodzielnego wywołania lub dowolnego wykorzystania.

Tego wieczoru spędzonego w kameralnym gronie z wyjątkową romantyczną oprawą sprzyjającą spokojnym rozmowom we dwoje i uśmiechom do siebie nawzajem nie zapomnicie długo:)

Podstawą menu będą oczywiście afrodyzjaki, co do których od powstania ludzkości panowało przekonanie, że niektóre pokarmy mogą wspaniale wpływać zarówno na panów jak i na panie 😉 Już w starożytnej Grecji istniały sprawdzone sposoby zwiększania mocy doznań miłosnych, a służące temu produkty zostały nazwane afrodyzjakami, upamiętniając tym grecką boginię miłości Afrodytę, która ponoć przed romantycznymi spotkaniami stosowała sprzyjającą namiętnym uniesieniom dietę, jako że olimpijskie dania – nektar i ambrozja – jej nie wystarczały.

Wspólnie w parach przygotujecie danie główne:


  • pierś supreme z kukurydzianego kurczaka
  • pełne afrodyzjaków kaszotto z lubczykiem, fenkułem i selerem naciowym
  • karmelizowane figi
  • sos gruszkowy z dodatkiem szałwii

W ramach intermezzo skosztujecie sorbetu dżin tonik.

My przygotujemy i zaserwujemy Wam przystawkę i deser.

Nie zwlekajcie dłużej i już dziś zapiszcie się na naszą KOLACJĘ SENSUALNĄ DLA DWOJGA

Ilość miejsc ograniczona!

Do 20 km zapewniamy darmowy odwiezienie Państwa po kolacji do domu. Chęć skorzystania z tej opcji prosimy o wpisywanie w komentarzu przy rezerwacji miejsca.


Chcesz wiedzieć więcej o naszej akademii – KLIKNIJ TUTAJ

lub skontaktuj się z nami
tel. +48 791 234 468
mail: rezerwacje@spoonkursy.pl

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...