AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA WIEPRZOWINA

Miasto:
Sosnowiec
Data:
10.11.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 0

AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA WIEPRZOWINA

Na polskich stołach nie może zabraknąć wieprzowiny. Przygotowana w różnej formie często zaskakuje kubki smakowe, więc warto nauczyć się technik gotowania tego popularnego mięsa. Udowodnimy Wam, że wieprzowina to nie tylko popularny schabowy, serwowany na niedzielny obiad. Największą zaletą mięsa wieprzowego jest to, iż zaspokaja dwie najważniejsze potrzeby naszego organizmu, czyli dostarcza białko oraz tłuszcze. Ponadto stanowi bardzo cenne źródło witamin i minerałów.

Po warsztatach z nami już nigdy nie podasz suchego i twardego schabowego, a docenisz natomiast walory smakowe polędwiczki, żeberek jak również golonki.

Przygotujemy razem z wami między innymi:

  • golonka duszona w piwie z miodem
  • polędwiczka wieprzowa zawijana w porach na parze
  • żeberka wieprzowe na słodko kwaśno
  • schabowy z kością
  • karczek w sosie teryaki
  • pieczeń z nadziewanego boczku

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Nasza Akademia Kulinarna powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy którą posiadamy.  Akademia ma na celu zrobić z Ciebie prawdziwego szefa kuchni, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od technik krojenia nożem skończywszy na deserach. Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane jak i część teoretyczna tak i praktyczna. Część teoretyczna będzie się składała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych potraw. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz pomagał przy ich przygotowaniu. Każdy z uczestników Akademii samodzielnie przygotowuje wszystkie dania z menu.

Dołącz do Akademii Kulinarnej i poznaj tajniki gotowania z najlepszymi szefami kuchni! Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Więcej informacji o Wyższej Szkole Gotowania czyli Akademii Kulinarnej Adriana Feliksa znajdziecie tutaj ( WIĘCEJ )

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...