AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA OWOCE, KREMY I MUSY

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Thierry Ayel
Data:
05.01.2017
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: -1

AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA OWOCE, KREMY I MUSY

Miłośnicy deserów i wszelkich słodkości będą mogli sprawdzić się podczas kursu owoce kremy i musy. Delikatny mus i aksamitny krem? To nic trudnego, jeśli dowiemy się krok po kroku, jak je przygotować i zachwycić swoich bliskich oraz gości wspaniałymi deserami. Świeże i soczyste owoce do tego klasyczny mus czekoladowy i nic więcej nam do szczęścia nie potrzeba. Zwykłe owoce zamienimy w kulinarne działa sztuki., którymi będziesz mógł zachwycić swoich najbliższych. To coś co każdy łasuch uwielbia.

Przygotujemy razem z wami między innymi:

  • tatar z ananasa z lodami
  • karmelizowane banany z musem z mascarpone i mięty
  • gruszki gotowane w winie z sosem czekoladowym
  • truskawki romanowa z bezą
  • trifle owocowe z kremem cytrynowym
  • owoce zapiekane w sosie sabyone

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Nasza Akademia Kulinarna powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy którą posiadamy.  Akademia ma na celu zrobić z Ciebie prawdziwego szefa kuchni, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od technik krojenia nożem skończywszy na deserach. Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane jak i część teoretyczna tak i praktyczna. Część teoretyczna będzie się składała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych potraw. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz pomagał przy ich przygotowaniu. Każdy z uczestników Akademii samodzielnie przygotowuje wszystkie dania z menu.

Dołącz do Akademii Kulinarnej i poznaj tajniki gotowania z najlepszymi szefami kuchni! Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Więcej informacji o Wyższej Szkole Gotowania czyli Akademii Kulinarnej Adriana Feliksa znajdziecie tutaj ( WIĘCEJ )

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...