AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA DRÓB I SOSY

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Adrian Feliks
Data:
27.10.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 0

AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA DRÓB I SOSY

Jak przygotować idealnego kurczaka czy indyka? Jakiego kurczaka wybrać? Jak go przyrządzić? Czy kaczka musi być miękka ? Czy indyk musi być suchy? Jak przyrządzić gęś, aby była miękka i soczysta ?  Dodatkowo dowiemy się z jakich produktów wykonać aksamitne i aromatyczne sosy? Nasi profesjonaliści podzielą się z Wami tą tajemną wiedzą. Poznajcie  sekretne przepisy na idealne sosy, które są niekwestionowanym dopełnieniem wszystkich dań mięsnych.

Przygotujemy razem z wami między innymi:

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Nasza Akademia Kulinarna powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy którą posiadamy.  Akademia ma na celu zrobić z Ciebie prawdziwego szefa kuchni, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od technik krojenia nożem skończywszy na deserach. Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane jak i część teoretyczna tak i praktyczna. Część teoretyczna będzie się składała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych potraw. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz pomagał przy ich przygotowaniu. Każdy z uczestników Akademii samodzielnie przygotowuje wszystkie dania z menu.

Dołącz do Akademii Kulinarnej i poznaj tajniki gotowania z najlepszymi szefami kuchni! Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Więcej informacji o Wyższej Szkole Gotowania czyli Akademii Kulinarnej Adriana Feliksa znajdziecie tutaj ( WIĘCEJ )

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...