AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA CIASTA, TORTY I TARTY

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Thierry Ayel
Data:
12.01.2017
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 0

AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA CIASTA, TORTY I TARTY

Pyszne ciasta, tarty i tartaletki wcale nie muszą być tylko oglądane przez nas na witrynach cukierni. Kolorowe i pyszne desery zachwycają podniebienie i cieszą nasze oczy. Nie tylko mistrzowie cukiernictwa mogą przygotować wspaniałe delicje. Szefowie kuchni Akademii Kulinarnej zaprezentują przepisy na wyborne słodkości, którym nikt się nie oprze.

Przygotujemy razem z wami między innymi:

  • babka majonezowa
  • tarta czekoladowa
  • tort tiramisu
  • ciasto bananowe z karmelem słonym
  • tartinki z budyniem i owocami
  • mufinki z jabłkiem i miętą

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Nasza Akademia Kulinarna powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy którą posiadamy.  Akademia ma na celu zrobić z Ciebie prawdziwego szefa kuchni, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od technik krojenia nożem skończywszy na deserach. Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane jak i część teoretyczna tak i praktyczna. Część teoretyczna będzie się składała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych potraw. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz pomagał przy ich przygotowaniu. Każdy z uczestników Akademii samodzielnie przygotowuje wszystkie dania z menu.

Dołącz do Akademii Kulinarnej i poznaj tajniki gotowania z najlepszymi szefami kuchni! Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Więcej informacji o Wyższej Szkole Gotowania czyli Akademii Kulinarnej Adriana Feliksa znajdziecie tutaj ( WIĘCEJ )

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...