Akademia cukiernicza – wyższa szkoła wypieków

AKADEMIA CUKIERNICZA – WYŻSZA SZKOŁA WYPIEKÓW 🙂

Studio Kulinarne SPOON Adrian Feliks zaprasza do udziału w kursie cukierniczym.

Akademia startuje 23 września 2019, dzięki niej każdy będzie mógł zaczerpnąć praktycznej wiedzy z zakresu cukiernictwa.

Program Akademii Cukierniczej obejmuje dziesięć warsztatów kulinarnych, których tematyka zainteresuje każdego miłośnika wypieków. Kursanci będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu produktów oraz wszelkich technik kulinarnych.

Nasza Akademia Cukiernicza powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy, którą posiadamy.  Akademia ma na celu „zrobić z Ciebie” prawdziwego cukiernika, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów, które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od monodeserów  począwszy na piętrowych tortach skończywszy.

Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane w trakcie części teoretycznej jak i praktycznej.

Część teoretyczna będzie polegała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych wypieków. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz instruował i pomagał przy ich przygotowaniu. Akademia kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Więcej informacji o akademii oraz szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ

Dołącz do Akademii Cukierniczej i poznaj tajniki udanych deserów!

Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Zapisy do Akademii Cukierniczej prowadzimy pod adresem e-mail: rezerwacje@spoonkursy.pl oraz pod numerem telefonu 791 234 468.

Osoby dokonujące rezerwacji na szkolenia w ramach Akademii Cukierniczej, zobowiązane są do podpisania umowy ze Spoon Adrian Feliks. Treść umowy zostanie przesłana w wiadomości e-mail w celu zapoznania się z nią przez uczestnika. Umowa zawiera obowiązki i uprawnienia stron, kwestie płatności oraz pozostałe ustalenia. Umowa powinna być zawarta w ciągu 5 dni roboczych od dnia dokonania rezerwacji. W razie niepodpisania umowy, rezerwacja ulega odwołaniu.