Wieczór z Barmanem – z okazji Dnia Kobiet KULINARNO-KOKTAJLOWY ZAWRÓT GŁOWY

Miasto:
CHORZÓW
Prowadzący:
Dawid Bujar, Adrian Feliks, Adam Kwiska
Data:
09.03.2018
Czas trwania:
18:00 - 23:00
Dostępność:
wolne miejsca: -4

Z OKAZJI DNIA KOBIET – KULINARNO-KOKTAJLOWY ZAWRÓT GŁOWY w trakcie NIEPOWTARZALNEGO WIECZORU Z BARMANEM:)

Zapraszamy wszystkie Kobiety do naszego studia na niezapomniany wieczór barmańsko-kulinarny, który poprowadzi dla Was wyjątkowy Mistrz Sztuki Barmańskiej oraz szefowie naszego studia. Zaproszony gość to niesamowicie dowcipny i utalentowany człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem w przyrządzaniu koktajli i drinków wszelkiego rodzaju, które to w pełnej okazałości zaprezentuje przed Wami w trakcie naszego wieczoru.

Zapraszamy na zupełnie wyjątkowe w swej formule spotkanie, w trakcie którego będziecie miały możliwość zabawy w towarzystwie profesjonalnego barmana a także okazję do samodzielnego ugotowania sobie kolacji pod czujnym okiem naszych wspaniałych szefów kuchni. Przygotowane danie skonsumujecie następnie w swoim gronie przy akompaniamencie dobrej muzyki, wymieniając się wrażeniami i kosztując nawzajem smak swoich kulinarnych dzieł (bo, że nimi będą nie mamy żadnych wątpliwości!:)

W trakcie tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru nasz gość na wesoło odkryje przed Wami tajniki wiedzy o alkoholach, pokaże jak łatwo przygotować klasyczne i najbardziej znane koktajle w domu oraz jak wyczarować drinka ze składników, które znajdziecie w swojej lodówce.

Okazuje się, że nie trzeba być barmanem, aby zaskoczyć znajomych dobrymi drinkami. Każda z Was nauczy się jak skomponować swój własny koktajl i zrobi niepowtarzalnego, autorskiego drinka. Zawsze to co domowe i zrobione samodzielnie jest lepsze aniżeli kupione w sklepie… nauczycie się więc jak zamiast kupować sztuczne, słodkie wódki smakowe – zrobić swoją owocową, naturalną, zdrowszą w domu:-) Od naszego Mistrza Sztuki Barmańskiej dowiecie się także jak uniknąć kaca (porozmawia bowiem z Wami…uwaga!…o błędach podczas picia alkoholu) oraz zdradzi Wam sposoby na uniknięcie i walkę z tzw. Syndromem Dnia Poprzedniego.

Jako, że być może nie każda z Was będzie chciała skorzystać i degustować koktajle mniej lub bardziej procentowe a część z Was pewnie ma w domu dzieci no a dziecko to też człowiek, to nasz gość zaprezentuje Wam także jak łatwo i ciekawie przygotować koktajle bezalkoholowe.

Ugotujecie sobie same a potem skonsumujecie danie główne, my przygotujemy dla Was delikatne przekąski. Przez większość wieczoru będzie Wam towarzyszył zapewniając degustację drinków i koktajli zaproszony przez nas gość. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten wyjątkowy wieczór zaproponujemy Wam zabawę przy karaoke w rytmach disco:)

Będą też pamiątkowe zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa, które prześlemy każdej z Was w formie elektronicznej do samodzielnego wywołania lub dowolnego wykorzystania.

Tego wyjątkowego wieczoru pełnego wrażeń i atrakcji, który spędzicie w gronie innych świetnych babek z barmańską oprawą w tle oraz wspaniałymi smakami na talerzach gwarantujemy, że nie zapomnicie długo!

Menu, które zaproponujemy Wam do samodzielnego wykonania to:

  • zupa Tomka z marchewką w tempurze i wakame
  • danie z woka w 2 opcjach do wyboru:
  • NON WEGE: ryż z kurczakiem, orzeszkami nerkowca i pak-choi
  • WEGE: ryż z tofu i warzywami

Nie zwlekajcie dłużej i już dziś zapiszcie się na nasz WIECZÓR Z BARMANEM – KULINARNO-KOKTAJLOWY ZAWRÓT GŁOWY Z OKAZJI DNIA KOBIET w naszym studio!

Ilość miejsc ograniczona!


Chcesz wiedzieć więcej o naszej akademii – KLIKNIJ TUTAJ

lub skontaktuj się z nami
tel. +48 791 234 468
mail: rezerwacje@spoonkursy.pl

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...