WARSZTATY KREATYWNE eko – DZIERGANIE – torba na zakupy

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Małgorzata Płaza - MARGARITA
Data:
27.10.2018
Czas trwania:
10:00 - 14:00
Dostępność:
wolne miejsca: 15

WARSZTATY KREATYWNE eko – DZIERGANIE

Nowy projekt w naszym studio!

W naszej nowej sali szkoleniowo-warsztatowej ruszamy z cyklem warsztatów rękodzielniczych z nastawieniem na pracę drutami i szydełkiem. Chcemy stworzyć i udostępnić Wam przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez samodzielne tworzenie nowego produktu użytkowego zupełnie od podstaw! 

W ramach cyklu Warsztatów Kreatywne eko – Dzierganie zapraszamy na kolejne zajęcia, na których zdobędziecie umiejętność samodzielnego wydziergania torby na zakupy. Posiadanie w swojej szafie ekologicznej torby na zakupy to must have ostatnich czasów. To modny i popularny trend, a co dopiero gdy wykonany ja własnoręcznie! Taka torbę będziecie mogli wykorzystać nie tylko w codziennych wycieczkach do sklepu, ze względu na jej pojemność sprawdzi się także jako torba plażowa albo nawet torebka do pracy.

Pod okiem doświadczonej i pełnej pasji Prowadzącej nie tylko zdobędziecie wiedzę jak powstają rzeczy, które na co dzień kupujemy w sklepach, ale jesteśmy pewni, że wyzwolicie z siebie twórczą energię, być może skrywaną gdzieś głęboko przez lata…

Każdy z nas tak naprawdę ma wszelkie możliwości i umiejętności do kreowania sztuki użytkowej, tylko z niej nie korzystamy… Tutaj na „Warsztatach Kreatywne eko – Dzierganie” w warunkach pracowni MARGARITA nauczy Was jak dziergając otworzyć się i odkryć swój potencjał artystyczny a także pokaże Wam jak przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki wyciszać i uspokajać umysł, nabierać dystansu do życia codziennego korzystając z tego co szydełko lub druty dają…

Przyjdź do nas i daj sobie przestrzeń do tworzenia własnego rękodzieła.

Każdy uczestnik otrzyma zestaw umożliwiający samodzielne dzierganie tj. szydełko bambusowe, włóczkę wełnę/akryl i sznurek jutowy.

UWAGA!!

Zapisując się jednocześnie na 5 zajęć w ramach cyklu WARSZTATY KREATYWNE eko – DZIERGANIE  zapłacisz tylko 690 zł. 

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Płaza – MARGARITA:


Rękodzieło to jej druga tożsamość, na co dzień przekuwa pasję tworzenia hand made w nowoczesny i oryginalny design ponadczasowych produktów.

Autorka marki „MARGARITA”, która jest odzwierciedleniem jej spojrzenia na sztukę użytkową. Klasyka i prostota przedmiotów jest dla niej bazą do tworzenia unikatowych kolekcji, które są spięte w magii koloru jakim jest w danej chwili zainspirowana.

Ostatnio wprowadziła na rynek projekt ECOLOGISTIC, ponieważ jak mówi sama: „moim marzeniem jest przekonać ludzi do ekologicznego myślenia oraz pokochania produktów z organicznych włóczek i materiałów, gdyż dzięki temu ochronimy środowisko a nasza przestrzeń życiowa i my sami zyskamy bezpośredni kontakt z naturą”.

Wszystkie wytworzone produkty uczestnicy zabierają do domu wraz z szydełkiem i resztą otrzymanych materiałów celem kontynuowania bądź ukończenia kolejnych egzemplarzy wytwarzanego produktu.


Chcesz wiedzieć więcej o naszym nowym cyklu  WARSZTATY KREATYWNEGO DZIERGANIA

skontaktuj się z nami
tel. +48 791 234 468
mail: rezerwacje@spoonkursy.pl

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...