Grzybobranie z WeganNerd

Miasto:
Sosnowiec
Data:
24.10.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 15

Grzybobranie z WeganNerd

Grzyby to nie tylko pieczarki, które dostępne są niemal w każdym sklepie. W sierpniu w pobliskich lasach pojawiają się żółciutkie kurki, aromatyczne podgrzybki i piękne borowiki.

Dania przygotowane z grzybów są wyjątkowe, a wcale nie muszą być skomplikowane! Inspirowani kuchnią polską i innymi doświadczeniami na warsztatach przygotujemy proste i ciekawe potrawy, które z powodzeniem odtworzycie również w domowej kuchni.

Menu:

  • Tofucznica z kurkami z solą kala namak
  • Piwne boczniaki z rozmarynem
  • Burgery portobello puree z ciecierzycy
  • Gołąbki  z kaszą gryczaną i podgrzybkami
  • Sałatka z kasz z kurkami, orzechami i pieczonymi ziemniakami z tymiankiem

IMG_8600d

Alicja Rokicka

Jest założycielką i autorką popularnego w Polsce bloga Wegan Nerd, ogłoszonego tytułem Kulinarnego Bloga Roku 2014 oraz Blogiem Roku 2015 przez 100 Best Poland Restaurants. Wegan Nerd to blog wegański w 100% roślinny, czyli taki w którym nie znajdziecie przepisów z mięsem, rybami oraz nabiałem w tym mlekiem i innymi produktami odzwierzęcymi. Współpracuje z portalem HelloZdrowie.pl. Magazynem Kuchnia oraz nowojorskim kwartalnikiem Chickpea Magazine, dla którego komponuje wegańskie receptury oraz robi zdjęcia. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą autorską książką kucharską .Prowadzi warsztaty kulinarne w całej Polsce.

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

UWAGA:

Osoby które chcą otrzymać certyfikat z warsztatów proszone są o udzielenie informacji w momencie zapisywania się na kurs. Po tym terminie certyfikaty nie będą wystawiane.

Jeżeli na warsztaty nie zgłosi się minimalna liczba uczestników (6), warsztaty odbędą się w innym terminie.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...