Dom bez chemii

Miasto:
CHORZÓW
Prowadzący:
Martyna Majewska
Data:
20.10.2017
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 14
produit mnager vert

Zapraszamy na niezwykle praktyczne warsztaty tworzenia ekologicznych i naturalnych kosmetyków oraz środków czystości. Jest to cykl trzech warsztatów przy czym można się zapisać na jedno  – to które Państwa najbardziej zainteresuje. Cena jednych warsztatów wynosi 179 zł. Mamy dla Was promocję: przy zapisie na 2 warsztaty cena wynosi 320 zł. 

Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiecie własnoręcznie wykonane kosmetyki. Te warsztaty to krok do samowystarczalności i eliminacji z naszego życia szkodliwych składników i niepotrzebnej chemii. Jeżeli zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, dbamy o jakość życia naszej rodziny, warto też zastanowić się, co codziennie wcieramy sobie w skórę. Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz więcej osób decyduje się na szukanie alternatyw dla drogich i nieskutecznych
drogeryjnych kosmetyków oraz chemicznych leków i antybiotyków. Odkrywanie tajników tworzenia własnych receptur, oprócz walorów praktycznych, jest również niezwykle wciągające i fascynujące. W trakcie naszych warsztatów najmocniejszy akcent stawiamy na proste, sprawdzone i łatwe do samodzielnego powtórzenia receptury, bazujące na naturalnych, ekologicznych składnikach. Uczymy jak czytać składy kosmetyków, czego się w nich wystrzegać. Kiedy poznamy te tajniki, zaczniemy porównywać składy, przekonamy się jak duże pieniądze do tej pory płaciliśmy za marketing. Z warsztatów, oprócz bezcennej wiedzy, wyniesiecie własnoręcznie wykonane kosmetyki. Takie kosmetyki domowej produkcji to wspaniały prezent dla najbliższych na każdą okazję :)

I WARSZTATY – DOM BEZ CHEMII

Czyli, jak naturalnie, zdrowo i bez chemii umyjesz ciało swoje oraz swojego dziecka. Proste i sprawdzone sposoby na mycie ciała i włosów bez użycia detergentów i komercyjnej chemii. Dlaczego unikać środków i kosmetyków dostępnych na sklepowych półkach. Omówienie składów kosmetyków i ich działania na ludzki organizm. Jak zdrowo i bez chemii posprzątać dom. Sprawdzone przepisy na posprzątanie zakamarków domu. Zastosowanie octu, sody i kwasku cytrynowego w codziennym sprzątaniu. Jak i dlaczego wyeliminować komercyjną chemię z naszych łazienek oraz kuchni.

Ćwiczenia:
– musujące, kolorowe i pachnące kule do kąpieli z naturalnych składników, które wykonasz samodzielnie
na warsztatach i zabierzesz ze sobą do domu
– skomponujesz swoją zapachową, relaksującą sól do kąpieli z dodatkiem wybranych olejków
eterycznych oraz innych dodatków
– nauczysz się, jak skomponować swoją własną pastę do zębów
– nauczysz się i wymieszasz swój pierwszy proszek do prania/proszek do zmywarki

Warsztaty poprowadzi: Martyna Majewska

martyna zdjęcie

Martyna Majewska – Współautorka bloga Naturalnie Naturalni. Od lat razem z Szymonem Odyjas pasjonują się zdrowym stylem życia i dążeniem do samowystarczalności, oczywiście bez popadania w skrajności. Pod ich czujnym okiem nauczysz się jak samodzielnie tworzyć kosmetyki, kremy, środki czystości oraz mydła naturalne. Wszystko to w domowym zaciszu z użyciem niewielu podstawowych materiałów. Nauczysz się również, jak wyeliminować ze swojego domu spożywczą chemię i być zdrowym! Na co zwracać uwagę i czego absolutnie się wystrzegać. Podpowiedzą Ci od czego zacząć i jak małymi krokami, żeby nie zwariować, stworzyć naturalny zdrowy dom i szczęśliwie żyć w zgodzie z naturą.


Wszystkie przygotowane produkty będzie można zabierać do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Na zakończenie każdy z uczestników warsztatów, otrzyma certyfikat.
Podstawą otrzymania certyfikatu jest poprawne wpisanie imienia i nazwiska uczestnika warsztatów podczas rezerwacji miejsca na warsztatach.


Chcesz wiedzieć więcej o naszej akademii – KLIKNIJ TUTAJ

lub skontaktuj się z nami
tel. +48 881 082 988
mail: rezerwacje@spoonkursy.pl

Rezerwacje

179,00

Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska osoby/osób uczestniczących w warsztatach, na podstawie których zostaną wystawione certyfikaty. W przypadku kiedy dane będą niekompletne, certyfikaty nie zostaną wystawione.

Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymacie Państwo informację potwierdzającą dokonaną rezerwację wraz z dalszymi instrukcjami. W przypadku braku takiej informacji prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM lub kontakt telefoniczny.


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...