AMERYKAŃSKI GRILL – American BBQ

Miasto:
CHORZÓW
Prowadzący:
Adam Kwiska
Data:
11.05.2018
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 2
OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Processed with VSCO with c2 preset

AMERICAN BBQ

Niewątpliwie barbecue jest znakiem rozpoznawczym Amerykanów. Barbecue to nie tylko kawałek rusztu i kiełbasy na nim, ale BARBECUE TO KWINTESENCJA AMERYKAŃSKIEGO STYLU ŻYCIA, wręcz filozofia grillowania, to okazja do spotkania z przyjaciółmi, odpoczynku i zwolnienia. Amerykanie przykładają do barbecue ogromną wagę, do tego co i jak grillować.

Na naszych warsztatach pokażemy Wam jak przygotować się do sezonu grillowego aby nie był on nudny i taki jak zawsze. Pokażemy Wam jak zrobić to iście po amerykańsku! Nasz Szef Adam nauczy Was jak przyrządzić idealne tacos z guacamole – danie jadane w Teksasie, choć wszystkim kojarzy się z Meksykiem, wrapy z chilli con carne, skrzydełka Bufallo czy idealne żeberka marynowane BBQ. Będą też burgery wołowe na chałce z grilla i mnóstwo świeżych dipów oraz sals do mięs i grillowanych warzyw, które decydują o pełni wrażeń kulinarnych. Sztuki przyrządzania takich cudów nauczy Was nasz Szef Studia – Adam.

Menu:

 • Tacos z guacamole
 • Wrapy z chilli con carne
 • skrzydełka Bufallo
 • żeberka marynowane BBQ
 • burgery wołowe na chałce z grilla
 • Sandwich Reubena
 • Sandwich Cubano
 • salsy na świeżych warzywach
 • orzeźwiające dipy
 • grillowane warzywa z dressingiem

Po warsztatach każdy z uczestników otrzyma miłą niespodziankę do domu.

adamAdam Kwiska, który dołączył do naszego teamu, były szef kuchni restauracji Cooler Food, podającej krowę od nosa do ogona. Współzałożyciel i były wiceprezes Stowarzyszenia Art Gastronomica. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywał m.in. u boku Adriana Feliksa. Wyznaje zasadę: „żadnych półproduktów”.
W przeszłości prowadził warsztaty z dziećmi, promując zdrowy tryb żywienia i świadomość kulinarną najmłodszych.


Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Na zakończenie, po wspólnej degustacji, każdy z uczestników warsztatów, otrzyma certyfikat.
Podstawą otrzymania certyfikatu jest poprawne wpisanie imienia i nazwiska uczestnika warsztatów podczas rezerwacji miejsca na warsztatach.

Jeżeli na warsztaty nie zgłosi się minimalna liczba uczestników (6), warsztaty odbędą się w innym terminie.


Chcesz dowiedzieć się o naszej Akademii Kulinarnej – KLIKNIJ TUTAJ

lub skontaktuj się z nami
tel. +48 881 082 988
mail: rezerwacje@spoonkursy.pl


Rezerwacje

189,00

Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska osoby/osób uczestniczących w warsztatach, na podstawie których zostaną wystawione certyfikaty. W przypadku kiedy dane będą niekompletne, certyfikaty nie zostaną wystawione.

Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymacie Państwo informację potwierdzającą dokonaną rezerwację wraz z dalszymi instrukcjami. W przypadku braku takiej informacji prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM lub kontakt telefoniczny.


Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...