AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA OWOCE MORZA CZYLI MORSKIE RARYTASY

Miasto:
Sosnowiec
Prowadzący:
Adrian Feliks
Data:
15.12.2016
Czas trwania:
17:00 - 21:00
Dostępność:
wolne miejsca: 0

AKADEMIA KULINARNA WYŻSZA SZKOŁA GOTOWANIA OWOCE MORZA CZYLI MORSKIE RARYTASY

Morskie głębiny  skrywają owoce morza, czyli morskie rarytasy. Krewetki, małże czy inne smakołyki to produkty, które nie każdy potrafi prawidłowo przygotować. Owoce morza mają wysoką zawartość odżywczą. Wymieniając ich zalety nie można nie wspomnieć, że są źródłem, jodu tak ważnym w diecie każdego z nas , a także selenu i fluoru. Utarło się, że owoce morza to ekskluzywna kuchnia, która nie jest dla każdego. My obalimy ten mit. W Akademii Kulinarnej podpowiemy, jak uzyskać najlepsze smaki z różnych  owoców morza.

Przygotujemy razem z wami między innymi:

  • krewetki w sosie czosnkowym z dodatkiem koniaku
  • jakuby na risotto kalafiorowym
  • osmiornice z sałatką cesarską
  • mule z serem feta i pomidorami
  • nadziewane kałamarniczki z sałatką kuskus
  • tatara z mięsa homara z sałatka z ogórka

Wszystkie przygotowane potrawy będzie można skosztować na miejscu jak również podzielić się w gronie rodziny bądź znajomych zabierając je do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

Nasza Akademia Kulinarna powstała z pasji i chęci przekazania Wam wiedzy którą posiadamy.  Akademia ma na celu zrobić z Ciebie prawdziwego szefa kuchni, któremu już żadna dziedzina nie będzie straszna. Poruszymy wiele tematów które przydadzą Ci się w Twoim kuchennym zaciszu. Od technik krojenia nożem skończywszy na deserach. Wszystkie z tematów będą skrupulatnie omawiane jak i część teoretyczna tak i praktyczna. Część teoretyczna będzie się składała na wyjaśnieniu wszelkich zagadnień związanych z tematem warsztatów. Na część praktyczną będą składać się praktyczne informacje dotyczące przygotowywania danych potraw. Prowadzący zajęcia będzie pokazywał w jaki sposób przygotować dane potrawy oraz pomagał przy ich przygotowaniu. Każdy z uczestników Akademii samodzielnie przygotowuje wszystkie dania z menu.

Dołącz do Akademii Kulinarnej i poznaj tajniki gotowania z najlepszymi szefami kuchni! Zdobądź praktyczną wiedzę na naszych kursach kulinarnych i zachwyć swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Więcej informacji o Wyższej Szkole Gotowania czyli Akademii Kulinarnej Adriana Feliksa znajdziecie tutaj ( WIĘCEJ )

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. regulamin

Mapa

Wczytuję mapę...